Rusza inwestycja kanalizacyjna we wrocławskich Kłokoczycach
Urząd Miejski Wrocławia, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągowi i Kanalizacji oraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, przygotowują się do rozpoczęcia bodowy sieci kanalizacyjnej na osiedlu Kłokoczyce we Wrocławiu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17800079242606231606)
