Trwa intensywne zazielenianie Gliwic
Po nasadzeniach w Łabędach przyszedł czas na Zatorze i Ostropę. Pasy drogowe ul. Wolskiego ozdobiły już klony polne, a ul. Daszyńskiego w Ostropie czeremchy wirginijskie. W najbliższym czasie w Gliwicach pojawi się w sumie ponad 11 000 roślin, w tym 3000 drzew. Nowa zieleń przyczyni się do poprawy estetyki miasta, zwiększenia bioróżnorodności oraz poprawy jakości powietrza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6410178392606240753)

