Energia z górniczych szybów nieczynnych kopalń może popłynąć już pod koniec przyszłego roku
Energia wytwarzana w szybach nieczynnych kopalń węgla kamiennego może popłynąć już pod koniec przyszłego roku – poinformowano podczas piątkowego spotkania w Instytucie Techniki Górniczej KOMAG w Gliwicach, który jest liderem projektu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17323875782606240020)
