Samorząd Katowic posadzi 1200 drzew dla poprawy klimatu
Klony, dęby, graby, świerki, śliwy, lipy - w sumie prawie 1200 drzew posadzi w różnych częściach Katowic wybrany właśnie wykonawca nasadzeń. Pojawią się one w ciągu kilku najbliższych miesięcy w pobliżu domów, przedszkoli czy budynków mieszkalnych – poinformował katowicki magistrat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12342366492606241759)

