Ekologia jednym z motywów przewodnich Kongresu Kobiet
Po raz pierwszy w głównym programie Kongresu Kobiet pojawił się temat ekologii. Debata "Ekofeminizm czy ekoterroryzm" przyciągnęła setki osób. W ramach wydarzenia działało też Centrum Zielone - cykl spotkań poświęconych zaangażowaniu w ochronę środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7715511832606241605)
