Koniec strajku komunikacji miejskiej w Bydgoszczy
Załoga bydgoskich Miejskich Zakładów Komunikacyjnych, która przez dwa tygodnie prowadziła strajk, zdecydowała o zakończeniu protestu i przystąpieniu od piątku do pracy. Autobusy i tramwaje spółki wrócą na swoje trasy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3229678882606250156)
