Kornecka: obecny system rozliczeń prosumentów powinien obowiązywać jeszcze przez kilka lat
Obowiązujący system rozliczeń prosumentów, czyli opustów wymaga korekty, ale dotychczasowe rozwiązania powinny obowiązywać jeszcze przez kilka lat - uważa wiceminister rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16768516292606281438)
