Gaz-System planuje w tym roku przesłać 20,7 mld m sześc. gazu
Gaz-System zakłada, że w 2025 r. prześle 20,7 mld m sześc. gazu wobec 16,9 mld m sześc. w ubiegłym roku – wynika z dziesięcioletniego planu rozwoju systemu przesyłowego firmy. W latach 2028-2035 sieci przesyłowe operatora mają się zwiększyć o blisko 1 tys. km.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16599041112606242331)
