Dolnośląskie. W ostatnim tygodniu służby udaremniły dwa transporty odpadów z Niemiec
W ostatnim tygodniu służby udaremniły dwa transporty odpadów z Niemiec o łącznej wadze 39,5 ton. Były to: zużyta agrowłóknina zanieczyszczonej ziemią oraz opony samochodowe. Obydwa transporty zostały zawrócone do Niemiec w eskorcie funkcjonariuszy Policji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4811545252606242330)
