Bydgoszcz. Urząd wojewódzki pozyskał 10 mln zł z programu „Cyberbezpieczny Rząd”
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy podpisał umowę o przyznanie grantu w wysokości prawie 10 mln zł w ramach programu „Cyberbezpieczny Rząd”, realizowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy - poinformował w poniedziałek wojewoda Michał Sztybel.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10042533862606242103)
