Awaria ciepłownicza we Włocławku. Połowa mieszkańców bez ogrzewania
Uszkodzenie głównej magistrali ciepłowniczej pozbawiło ogrzewania ok. 50 tys. mieszkańców Włocławka. Awaria dotknęła 3 dzielnice i objęła niemal 60% miasta. Jak zapowiada prezydent Krzysztof Kukucki, ciepło powinno wrócić do odbiorców około północy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19503148802606241930)
