Śledztwo ws. nielegalnego zrzutu kwasu siarkowego w Inowrocławiu
W Inowrocławiu w województwie kujawsko-pomorskim trwa śledztwo dotyczące nielegalnego wprowadzenia kwasu siarkowego do systemu kanalizacji miejskiej. Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (MPWiK), substancja została wykryta w zeszłym tygodniu podczas rutynowych kontroli sieci kanalizacyjnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18808851772606231057)
