Warszawa w kwiatach – ostatnie dni zgłoszeń!
Tylko do 30 czerwca mieszkańcy mogą zgłosić się do 42. edycji konkursu Warszawa w kwiatach. Poszukiwane są najpiękniejsze balkony, ogrody i ogródki w stolicy. W tym roku po raz pierwszy w historii konkursu zostanie także przyznana Nagroda Bioróżnorodności.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13238310122606232004)
