Wrocław chce ukwiecić okolice kafejek i restauracji w kolorach miejskich
Już po raz 70. Towarzystwo Miłośników Wrocławia poprzez organizację Konkursu „Ukwiecamy Wrocław” zachęca do dbałości i upiększania przestrzeni w jakiej wrocławianie spędzają swój czas.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8834690302606231930)



