Warszawa. Zarząd Oczyszczania Miasta rozdaje pelargonie
Stołeczny Zarząd Oczyszczania Miasta jesienią organizuje trzecią i ostatnią w tym roku sezonową wymianę roślin na pętlach komunikacji miejskiej. Tym razem nowych domów szukają pelargonie - poinformował stołeczny ratusz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13569512072606260125)
