W stolicy Wielkopolski powstają łączniki zieleni
Poznań realizuje ideę łączników zieleni zaproponowaną w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego – poinformował poznański magistrat. W ostatnich miesiącach drzew przybyło wzdłuż m.in. ulic Kolejowej i Szymanowskiego. W realizacji jest także kolejny łącznik przy trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17119077272606250422)
