Śląskie. Do rezerwatu Segiet wejdziemy z psem
Do rezerwatu przyrody Segiet, położonego na pograniczu Bytomia i Tarnowskich Gór, można od teraz legalnie wchodzić z psami – postanowiła Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, która wprowadziła zmianę do planu ochrony obowiązującego na tym obszarze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5903038932606241356)
