Wrocław. "Dąb Strażnik" nowym pomnikiem przyrody
Stoi na straży całego lasu i wszystkich jego mieszkańców. Jest symbolem przyrody i zaangażowania w jej ochronę mieszkańców. Łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. "Dąb Strażnik" w lesie Kuźnickim stanie się kolejnym pomnikiem przyrody.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8797536372606241117)
