MKIŚ: pierwsze mapy lasów społecznych w 15 aglomeracjach – na przełomie kwietnia i maja
Pierwsze mapy obszarów lasów społecznych dla 15 aglomeracji będziemy chcieli pokazać na przełomie kwietnia i maja - zapowiedział w piątek wiceminister klimatu i środowiska Mikołaj Dorożała. Poinformował, że od maja ub.r. w Polsce utworzono 80 nowych rezerwatów przyrody.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9530418192606262005)
