Wójt przeprasza wyborców i mieszkańców za jazdę pod wpływem alkoholu
Wójt Łęki Opatowskiej przeprasza mieszkańców za jazdę pod wpływem alkoholu. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie urzędu gminy swój czyn nazwał "bezmyślnym i nieodpowiedzialnym". Zapewnia, że rozstrzygnięciu sądowemu podda się „z pokorą”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2233181442606231826)
