Polacy zwracają uwagę na oszczędzanie energii elektrycznej
Prawie każdy Polak zwraca uwagę na oszczędzanie prądu – tak wynika z najnowszego badania agencji YOTTA przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej. Świadomość społeczna w zakresie sposobów na ograniczenie zużycia energii jest na bardzo wysokim poziomie. Aż 4 na 5 respondentów twierdzi, że oszczędza w ten sposób pieniądze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14400757712606231503)


