Poznań: 850 wniosków zgłoszono do Kawki Bis
Zakończył się nabór do tegorocznego programu Kawki Bis. Jak podał poznański magistrat, padł rekord - złożono ponad 850 wniosków. Kwota przeznaczona na dofinansowania wynosiła 12,5 mln zł; z uwagi na duże zainteresowanie przyznano dodatkowe fundusze na sfinansowanie wszystkich wniosków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18451567422606241357)
