Suwałki. Nowa instalacja do segregacji odpadów otwarta
Zakończyła się budowa wartej ponad 33 mln zł instalacji do doczyszczania selektywnie zebranych odpadów komunalnych. Blisko 18 mln zł to dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. We wtorek (28 listopada) odbyło się symboliczne uruchomienie maszyn, które pozwolą na wzrost selekcji odpadów w Suwałkach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18719443932606241604)
