35 lat samorządności – czas dobrze wykorzystany
„35 lat samorządności. Czas dobrze wykorzystany” na kampanię pod tym hasłem zaprasza Związek Miast Polskich. Dziś, 27 maja obchodzimy „Dzień Samorządu Terytorialnego”, aby upamiętnić pierwsze, w pełni demokratyczne wybory do rad gmin i miast, które odbyły się tego dnia, 35 lat temu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=503882072606241818)

