38 nowych lokomotyw i 119 zmodernizowanych wagonów dla PKP Intercity
PKP Intercity planuje, że w tym roku odbierze 38 nowych lokomotyw i 119 zmodernizowanych wagonów, w tym 95 COMBO - poinformował w poniedziałek kolejowy przewoźnik. Dodał, że inwestycje w rozwój infrastruktury własnej sięgną 292 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10004238732606240009)
