Lorkowski: Średnia dopłata do elektryków dla osób fizycznych wyniesie ok. 20 tys. zł
Liczba już złożonych wniosków w programie "Mój elektryk" wskazuje, że średnia dopłata do zakupionego e-samochodu dla osób fizycznych wyniesie ok. 20 tys. zł - powiedział wiceprezes NFOŚiGW Artur Lorkowski. Dodał, że co piąty wniosek o dopłatę dotyczy beneficjentów z Kartą Dużej Rodziny.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3451542242606280830)
