Łódź chce połączyć spółki zajmujące się wodociągami i kanalizacją
Rozpoczęcie procesu łączenia spółek zajmujących się w mieście gospodarką wodno-kanalizacyjną - Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Grupowej Oczyszczalni Ścieków oraz Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej - zapowiedziały we wtorek władze Łodzi. Zmiany mają doprowadzić do oszczędności.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2831030702606232302)
