Maciej Biskupski wiceprzewodniczącym zarządu GZM
Dotychczasowy wiceprezydent Katowic Maciej Biskupski został we wtorek wybrany przez zgromadzenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wiceprzewodniczącym zarządu GZM. Biskupski zastąpił na stanowisku wiceprzewodniczącą Danutę Kamińską (wcześniejszą wieloletnią skarbniczkę Katowic), która przeszła na emeryturę. Członkowie zgromadzenia GZM przyjęli jej rezygnację na tegorocznej styczniowej sesji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15629465202606241356)
