Strażnicy miejscy wystawią mandaty za brak deklaracji śmieciowej
Od 4 września wchodzą w życie nowe uprawnienia straży miejskiej i gminnej związane z gospodarką odpadami. Strażnicy będą mogli wystawiać mandaty m.in. za brak deklaracji śmieciowej lub podanie w niej nieprawdziwych informacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20755899232606250232)
