Warszawa. Oto nowa sekretarz miasta. Obejmie swój urząd w połowie czerwca
Nowa sekretarz miasta obejmie swój urząd w połowie czerwca - powiedział w środę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Wcześniej poinformował, że konkurs na to stanowisko wygrała wiceprezydent Bydgoszczy Maria Wasiak.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17612210262606250301)
