Ekologiczna manifestacja setek Ślązaków na ulicach Katowic
Ulicami Katowic przeszedł w sobotę I Marsz Śląskiej Przyrody. Jego uczestnicy chcieli przypomnieć władzom i mieszańcom, jak ważne jest środowisko naturalne i dbanie o nie. Śląsk powinien stać się zielonym, bioróżnorodnym sercem na mapie Polski - przekonywali.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17548795872606250103)
