Mała przestrzeń, wielki efekt. Katowice nagrodzą zielone balkony
Balkon pełen kwiatów potrafi zamienić miejską przestrzeń w zieloną oazę – to miejsce odpoczynku dla właściciela i miły widok dla sąsiadów oraz przechodniów. Właśnie wystartowała piąta edycja konkursu na „Najpiękniejszy katowicki balkon”. Na zgłoszenia ze strony mieszkańców miasto czeka do 31 sierpnia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19434318352606232102)
