Ogród botaniczny w Zabrzu przejdzie modernizację
O zakończeniu projektowania modernizacji Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu poinformował w środę lokalny samorząd. Planowana jest budowa nowej szklarni i budynku z zapleczem konferencyjnym i kawiarenką. Miasto dotąd nie ogłosiło przetargu na wykonanie inwestycji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12588765462606241515)
