Gałązczyce i Sulisław na Opolszczyźnie z nową siecią kanalizacyjną
W Gałązczycach i Sulisławiu (gmina Grodków, powiat brzeski, woj. opolskie), wybudowano ponad jedenaście kilometrów sieci kanalizacyjnej i grawitacyjnej. Obecnie trwa odbiór inwestycji, który zakończy się w przyszłym tygodniu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5724264712606242357)
