Nieracjonalny pomysł. Izba przeciwko opłatom za wydobycie wód
Członkowie Krajowej Izby Gospodarczej Przemysł Rozlewniczy nie zgadzają się ze stanowiskiem samorządu gminy Nałęczów w sprawie wprowadzenia opłat za wydobycie wód głębinowych. Przypuszczenia burmistrza dotyczące degradacji środowiska powinny być, zdaniem członków izby, poparte dowodami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15105698132606240617)


