Olsztyn uruchomił miejskie zdroje
Władze Olsztyna uruchomiły stacje zdrojowe, w których za darmo można będzie napić się wody lub nabrać ją do butelki. To rozwiązanie pomoże również ograniczyć zużycie plastiku wykorzystywanego w tradycyjnej, sklepowej formie dystrybucji wody pitnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14867372892606240021)
