NFOŚiGW przekaże ponad 2 mln zł na modernizację kotłowni w Opolu Lubelskim
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 20 października 2023 roku podpisał umowę z Okręgowym Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej sp. z o.o. na modernizację kotłowni w Opolu Lubelskim. NFOŚiGW przekaże 875 520,00 zł dotacji oraz 1 404 480,00 zł pożyczki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6302724092606242250)
