Warszawski Kolektor Wiślany na finiszu
Jak informują Wodociągi Warszawskie, wzdłuż Wisłostrady powstaje największy tranzytowo-retencyjny kolektor ściekowy w Warszawie. Instalacja ta pozwoli ograniczyć zjawisko podtopień w lewobrzeżnej części miasta. Realizacja inwestycji ma się zakończyć się w 2024 roku,
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18036289002606241723)
