Prof. Król: każdy Polak marnotrawi 126 kg żywności w skali roku
Problem marnowania żywności stanowił ważny punkt w dyskusji na temat transformacji miast w kierunku zrównoważonej gospodarki, która odbyła się w ramach 28. Kongresu Ochrony Środowiska Envicon w Łodzi. O skali problemu w Polsce i na świecie opowiada dr hab. Monika Król, prof. Uniwersytetu Łódzkiego, Przewodnicząca Rady Naukowej Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9430146962606241217)

