Nowa ścieżka przyrodnicza w Lublinie – "Monumenty przyrody"
Mieszkańcy miasta mogą wybrać się na spacer śladem lubelskich pomników przyrody. Nowa ścieżka przyrodnicza prowadzi od skrzyżowania al. Kraśnickiej i ul. Głębokiej do Błoni Pod Zamkiem. Inicjatywa to element projektu "Monumenty przyrody" realizowanego przez Miasto Lublin oraz Fundację dla Przyrody.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19256429752606250322)
