Wodociągowcy na motocyklach objechali Podlasie
Motocykliści z branży wod-kan postanowili w nietypowy sposób zwiedzać Polskę. Oprócz miłości do wody łączy ich jeszcze jedna pasja – jednoślady. Po raz drugi wyruszyli więc na wspólny rajd, tym razem aby zwiedzić Podlasie i podziwiać dziką przyrodę.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17903345002606241817)
