9 mln zł na zakup autobusów elektrycznych dla Sieradza
Sieradz zainwestuje w sześć nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych dzięki dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach przedsięwzięcia powstaną również trzy dwustanowiskowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11088374502606241513)
