Łosie pod odstrzałem. Ministerstwo Środowiska chce znieść ochronę łosia
Ministerstwo Środowiska zakłada możliwość zniesienia obowiązującego od 2002 roku moratorium, na podstawie którego nie można strzelać do łosi - tak wynika z wypowiedzi wiceministra Andrzeja Koniecznego na konferencji prasowej w Białymstoku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14947468072606241945)


