Kielce. Zarząd dróg „zapomniał” zapłacić 2,5 mln
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach „zapomniał” wnieść opłatę za odprowadzanie wód deszczowych. Radni z komisji finansów publicznych odkryli to podczas prac nad przyszłorocznym budżetem miasta. Okazało się, że MZD nie uwzględnił 2,5 mln zł dla Wód Polskich. Ani w tym, ani w przyszłym roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10979744152606240829)
