Wycinka drzew w miejskim lesie. Interweniuje prezydent
Od dłuższego czasu niepokój gliwiczan wzbudza wycinka drzew w Lesie Łabędzkim, prowadzona przez właściciela tego terenu - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. W imieniu mieszkańców o wyjaśnienie powodów tej akcji wystąpił prezydent Gliwic.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11148988042606250438)
