Zostawili w lesie nielegalne odpady. Nadleśnictwo zapłaci ponad 100 tys. zł za utylizację
Utylizacja chemicznych odpadów, które nieznani sprawcy w lipcu wyrzucili do lasu będzie kosztowała Nadleśnictwo Nidzica 130 tys. zł. Policja dotąd nie ujęła sprawców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1677487342606250340)
