Nalepkę kontrolną można usunąć z szyby pojazdu od 4 września
Właściciele pojazdów będą mogli od 4 września usunąć nalepkę kontrolną z przedniej szyby, nie będą też musieli przekazywać karty pojazdu nowemu właścicielowi przy sprzedaży - poinformował rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury Szymon Huptyś.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13043274562606250750)
