W pandemii wzrosła konsumpcja narkotyków. Wiemy to dzięki analizie ścieków
Pozostałości narkotyków wydalane przez organizm trafiają do ścieków. Dzięki ich analizom można zbadać skalę spożycia poszczególnych narkotyków. A że oczyszczalnie często nie są w stanie ich odfiltrować, uzależniają się od nich także ryby.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19875065592606251354)
