Kraków promuje wrażliwość w środkach komunikacji
Samorząd Miasta Krakowa i Rada Krakowskich Seniorów rozpoczyna kampanię edukacyjną pn. „Bądź wrażliwy – ustąp miejsca”. Akcja, która potrwać ma dwa miesiące, ma zachęcać pasażerów autobusów i tramwajów do ustępowania miejsca osobom starszym, chorym, kobietom w ciąży i opiekunom z dziećmi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14583651282606241931)
