Nie ma zastrzeżeń. Odra wróciła do normy na odcinku lubuskim
W tej chwili Odra na odcinku lubuskim jest bezpieczna, a sytuacja stabilna. Tak mówił powiedział wojewoda lubuski Władysław Dajczak podczas konferencji prasowej w Gorzowie Wielkopolskim, która dotyczyła działań kryzysowych związanych z masowym śnięciem ryb w rzece.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10391759782606242316)
